swpl

Profesjonalna budowa i modyfikacja stron www

O_nas_Icons_1

O Nas

Zajmujemy się projektowaniem i uruchamianiem stron internetowych oraz sklepów internetowych na systemie WordPress. Świadczymy usługi w zakresie modernizacji i przebudowy witryn internetowych. Oferujemy również usługę audytu stron pod kątem możliwych usprawnień. Tworzymy strony od podstaw oraz usprawniamy działanie tych już istniejących.

Jak przebiega współpraca?

2_Skontaktuj_si�_z_nami

Skontaktuj się z nami

Chcemy poznać Twoje oczekiwania i przeznaczenie strony. Na tej podstawie samodzielnie lub wspólnie z Tobą opracujemy schemat jej wyglądu i działania. Możesz także przedstawić nam materiały, które chcesz, aby znalazły się na Twojej stronie.

2_Konsultacja_z_koordynatorem

Konsultacja koordynatora projektu z działem deweloperów

Pomysł i projekt przekazywane są do działu deweloperów, którzy będą pracować nad stworzeniem Twojej strony. Ich wstępnym zadaniem jest weryfikacja i zatwierdzenie projektu.

2_Wycena

Prezentujemy odpowiedź i wycenę od deweloperów

Przedstawiamy Ci wycenę, czas realizacji i ewentualne sugestie od deweloperów.

2_Twoja_zgoda

Czekamy na Twoją zgodę

Po zatwierdzeniu planu deweloperów ruszamy z pracą nad Twoją witryną.

Przykładowe realizacje

Nasze usługi

strona 2

Stworzenie
strony www

modyfikacja

Modyfikacja
strony www

audyt 2

Audyt
strony www

Dlaczego My?

Mamy na koncie wiele z sukcesem zrealizowanych projektów – nasze portfolio znajdziesz w zakładce „Przykładowe realizacje”. Bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie klienta na każdym etapie realizacji projektu. Na bieżąco informujemy o postępach prac oraz finalizujemy projekty w ustalonym terminie. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie klientów.

Kontakt